L. Rasikevičienė: kiekvieną dieną susiduriu su socialine neteisybe

L. Rasikevičienė: kiekvieną dieną susiduriu su socialine neteisybe

Artėjant 2019-ųjų metų Panevėžio miesto saviavldybės tarybos rinkimams, kviečiame susipažinti su kandidate Lina Rasikevičiene - Sodros Panevėžio skyriaus vyresniąja specialiste, kandidatuojančia su Socialdemokratais Panevėžio savivaldos rinkimuose.

„Socialdemokratų partijos nare esu nuo 1995, politikoje ir rinkimuose taip pat dalyvauju nuo tų pačių metų. Dalyvaudama politinės organizacijos veikloje  galiu daug ką keisti: diskutuoti, išsakyti mane supančių žmonių nuomonę, prisidėti prie įstatymų leidimo ar miesto skaidraus ir adekvataus valdymo”, - Lina Rasikevičienė.

Dvidešimt keturis metus skiriau Panevėžio gamyklai „Ekranas“. „Ekrane” 15 metų dirbau cecho profsąjungos pirmininke, visada mačiau ir rūpėjo paprasto žmogaus rūpesčiai ir bėdos, kurias padėdavau spręsti. Šiuo metu dirbu Sodros Panevėžio skyriaus vyresniąja specialiste. Dirbdama kiekvieną dieną susiduriu su socialine neteisybe, darbdavių savivaliavimu.

Man visuomet buvo aktuali visuomeninė veikla. Šiuo metu esu Socialdemokratų partijos prezidiumo ir  tarybos narė, Panevėžio skyriaus tarybos narė. Ilgą laiką mačiau, kaip lyčių nelygybė veši mūsų visuomenėje. Todėl drąsiai sakau - su smurtu artimoje aplinkoje susiduriantys asmenys turi gauti skubią pagalbą, didinsime ir remsime šeimos krizių centrus, stiprinsime nevyriausybines organizacijas. Rūpinsimės be artimųjų likusiais senjorais. Man aktualus ir moterų teisių įgalinimas bendruomenėje, todėl esu ir socialdemokračių moterų klubo pirmininkė, klubo Panevėžio apskrities koordinatorė. Gerai suprantu, kaip svarbu bendradarbiavimas su visuomeninėmis interesų organizacijomis, tad bendradarbiausime su profsąjungomis.

Laisvalaikiu mėgstu keliauti - kai tik galiu, sėdu su bičiulėmis į automobilį ir lankome neįprastas ir dar nematytas vietas. Ši veikla padeda atitrūkti, skirti laiko sau ir aplinkai.

Kandidatuodama savivaldos rinkimuose nuoširdžiai žinau, kad svarbiausia - išgirsti kiekvieną panevėžietį, išklausyti ir suderinti visų Panevėžio gyventojų interesus. Todėl dirbdama savivaldybės taryboje didelį dėmesį skirsiu socialinei rūpybai ir globai - didinsime socialinių darbuotojų skaičių, plėtosime dienos centrus ir dienos socialinę globą negalią turinčių asmenų namuose. Skatinsime šeimynų kūrimąsi. Skatinsime jaunimą, jaunimo organizacijos kurtis ir veikti, finansuosime jų projektus, plėsime socialinį bustą.

Rūpinsimės sveikatos apsauga, sieksime, kad Panevėžio savivaldybei pavaldžių sveikatos ir ugdymo įstaigos dirbtų pagal aukščiausius darbo kokybės reikalavimus ir savalaikės sveikatos priežiūros paslaugos būtų suteiktos visiems gyventojams per trumpiausią įmanomą laiką.

„Aš niekada nepakenčiau melo ir vaidmainystės. Ką kiti pagalvoja tyliai, aš pasakau garsiai”, - Lina Rasikevičienė.

Didelį dėmesį skirsime švietimui, užklasiniam ugdymui, sportui. Užtikrinsime saugumo ir patyčių prevenciją. Saugūs vaikai ugdymo įstaigose - visų mūsų pareiga.

Man visuomet kyla klausimas: kodėl šiandien nėra girdimas kiekvienas panevėžietis? Giliai tikiu, kad politiniai komitetai yra vienadienių lyderių rampų šviesų troškimas. Manau, kad tikra visuomeninė interesų atstovavimo jėga gali būti stipri, demokratiniais principais valdyme besiremianti partija. Būtent jos viduje sprendimai yra diskutuojami, demokratiškai priimami. Tikiu, kad rinkėjai nepasimes tarp vienadienių užgaidų ir ilgamečio politinių partijų darbo.

Neatlygintina politinė reklama.

Close