Panevėžio socialdemokratai išsirinko kandidatą į miesto merus: juo tapo R. Vyžintas

Panevėžio socialdemokratai išsirinko kandidatą į miesto merus: juo tapo R. Vyžintas

Ketvirtadienį vykusiame LSDP Panevėžio skyriaus visuotiniame susirinkime socialdemokratai patvirtino kandidatų į Panevėžio miesto tarybą sąrašą bei išrinko kandidatą į miesto merus. Juo tapo Ramūnas Vyžintas.

Kandidatą į miesto merus bičiuliai rinkosi iš trijų partiečių. Pirmajame slapto balsavimo ture Ramūnas Vyžintas surinko 35, Donatas Degenis – 22 ir Janina Gaidžiūnaitė 18 balsų. Antrajame ture nugalėjo R. Vyžintas, surinkęs 42 palaikymo balsus. Jis ir tapo partijos savivaldybių rinkimų sąrašo lyderiu ir kandidatu į Panevėžio miesto merus.

R. Vyžintas pagal išsilavinimą yra transporto inžinierius, baigė studijas tuomečiame Vilniaus inžineriniame statybos institute (dabar – Vilniaus Gedimino technikos universitetas). Įmonių vadybą studijavo Lietuvos vadybos akademijoje prie LR Vyriausybės.

Socialdemokratų kandidatas į merus politikoje jau seniai, tris kadencijas dirbo miesto taryboje, buvo Panevėžio apskrities viršininkas, miesto mero pavaduotojas, laikinai vadavo miesto merą, dirbo savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju.

Visuotiniame partijos skyriaus narių susirinkime patvirtintas 29 kandidatų į savivaldybių tarybą sąrašas. Jame be R. Vyžinto yra nepartinis, ilgametis „Žemynos“ progimnazijos direktorius, Mokyklų vadovų asociacijos Panevėžio skyriaus tarybos pirmininkas Romualdas Grilauskas, partijos skyriaus pirmininkas Andrius Busila, Kazimieras Armonavičius, tarybos nariai Povilas Vadopolas, Janina Gaidžiūnaitė ir Donatas Degenis bei kiti.

Close